Organizacja kursów

Organizacja kursów

Organizując szkolenia motorowodne podchodzimy indywidualnie do każdego z kursantów.
 

Szkolimy wyłącznie na najnowocześniejszym sprzęcie spełniającym światowe standardy. Jesteśmy szkołą afiliowaną przy PZMWiNW a egzaminy odbywają się również w naszym lokalu i na naszym sprzęcie.

Nasze kursy motorowodne, dzięki którym uzyskasz patent motorowodny organizujemy w trybie weekendowym oraz indywidualnym.
Szkolenia motorowodne prowadzone są przez 1 weekend (sobota – niedziela) w godzinach od 10:00 do 18:00.
 

Szkolenia motorowodne obejmują:

  • zajęcia teoretyczne,
  • zajęcia praktyczne.
W dwudniowym cyklu realizowane są zajęcia teoretyczne oraz zajęcia praktyczne pozwalające opanować podstawy prowadzenia jachtu motorowego. Każdy uczestnik może uczyć się lub już  doskonalić manewrowanie jachtem oraz brać udział w konsultacjach ostatecznie przygotowujących do egzaminu.

Kursy motorowodne organizowane są na sprawdzonych nowoczesnych łodziach motorowych. Następnie na podobnej klasy łodziach realizowane są egzaminy praktyczne.

Kursy motorowodne organizowane przez Akademię Marina to szkolenia motorowodne w pełni profesjonalne i organizowane zgodnie z polskim prawem.

Szkolenia motorowodne zakończone są egzaminem państwowym. Egzamin przeprowadzany jest przez komisję Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego w wyznaczonym dniu kończącym kurs.

Rodzaj szkolenia oraz jego termin podane są w zakładce koszty i terminy kursów

Przewiń na górę