O nas

O nas

Akademia Marina to podmiot którego głównym celem jest organizacja i prowadzenie szkoleń motorowodnych.
Jesteśmy zespołem wykładowców z wysokimi kwalifikacjami posiadającymi uprawnienia wydane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Sportu oraz przez Polski Związek Motorowodny i Narciarstwa Wodnego.
 
Akademia Marina to wspólne przedsięwzięcie dwóch podmiotów tworzących: Firmy szkoleniowej o nazwie BMK – Bank Modułów Kształceniowych, działającej na rynku edukacyjnym od 1990 roku i firmy z branży motorowodnej o nazwie Aqua Line Service działającej czynnie od 1997 roku.
 
Wspólne przedsięwzięcie o nazwie Akademia Marina ma na celu połączenie doświadczeń i profesjonalizmu w działaniu obu podmiotów, a także wprowadzenie nowego sposobu szkoleń, przeprowadzanych skutecznie na nowoczesnym sprzęcie szkoleniowym.

Nasze szkolenia motorowodne to unikalne połączenie wiedzy, doświadczenia, praktyki i wysokiej jakości.

Akademia Marina oferuje szkolenia motorowodne oraz kursy motorowodne pozwalające uzyskać  odpowiedni patent sternika motorowodnego. Kurs sternika motorowodnego obejmuje zarówno część teoretyczną, jak i praktyczną. Kończąc nasze szkolenia motorowodne na wybrany patent motorowodny posiądziesz wszystkiego co niezbędne i wymagane podczas egzaminu. Po odbytym u nas kursie, bez trudu możesz przystąpić do egzaminu organizowanego przez Polski Związek Motorowodny i NW, do którego możesz przystąpić w naszej szkole motorowodnej . 

Kursy motorowodne organizowane są na sprawdzonych nowoczesnych łodziach motorowych. Następnie na podobnej klasy łodziach realizowane są egzaminy praktyczne.
 

Ukończone kursy motorowodne na jeziorze Zegrzyńskim oraz zdobyte u nas uprawnienia pozwolą korzystać Ci z jachtów i łodzi motorowych, swoich lub wynajmowanych na terenie całej Unii Europejskiej. W ramach naszej oferty możesz wyrobić wszystkie niezbędne dokumenty potrzebne do uzyskania certyfikatu sternika motorowodnego oraz zdobyć staż na wyższe stopnie, takie jak morski sternik motorowodny i kapitan motorowodny.

Działamy na rynku od kilkunastu lat. Organizujemy kursy motorowodne jednocześnie gwarantujemy silne podstawy teoretyczne, duże wsparcie praktyczne oraz przekazujemy z doświadczenia bezcenne know – how. Akademia Marina to patent motorowodny jakiego szukasz! Zdobądź patent sternika motorowodnego i razem z nami zacznij swoją przygodę.

Przewiń na górę