Akademia Marina
Akademia Marina
Bank Modułów Kształceniowych
Marina Jachtowa - WODNIK
ul.Zegrzyńska 10
05-126 Nieporęt
Tel.: 22 49-042-49
Tel. kom.: 602-271-412
501-630-747
E-mail: biuro@akademiamarina.pl

Organizacja kursów motorowodnych

Nasze kursy motorowodne, dzięki którym uzyskasz patent motorowodny, np. patent sternika motorowodnego organizujemy w trybie weekendowym oraz indywidualnym. Szkolenia motorowodne prowadzone są przez 1 weekend (sobota - niedziela) w godzinach od 10:00 do 18:00.

Szkolenia motorowodne obejmują:

  1. zajęcia teoretyczne,
  2. zajęcia praktyczne.

W dwudniowym cyklu realizowane są zajęcia teoretyczne oraz zajęcia praktyczne pozwalające opanować podstawy prowadzenia jachtu motorowego. Na życzenie każdy uczestnik może doskonalić manewrowanie jachtem oraz brać udział w konsultacjach ostatecznie przygotowujących do egzaminu.

Kursy motorowodne organizowane są na sprawdzonych łodziach motorowych:

  • nowe,
  • komfortowe,
  • nowoczesne.

Szkolenia motorowodne zakończone są egzaminem państwowym. Egzamin przeprowadzany jest przez komisję Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego w wyznaczonym dniu kończącym kurs.

Rodzaj szkolenia oraz jego termin podane są w zakładce terminy kursów. Termin najbliższego szkolenia dodatkowo umieszczony jest na stronie głównej w polu aktualności.

 

WAŻNE

Pływamy wyłącznie na najnowocześniejszym i nowym sprzęcie spełniającym światowe standardy. Uczestnicy otrzymują niezbędne materiały szkoleniowe a także rozwiązują wewnętrzny test egzaminacyjny. Egzaminy przeprowadzane są przez Komisję Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego - terminy publikowane są na stronie internetowej Związku i jest ich kilka tygodniowo.Jesteśmy szkołą afiliowaną przy PZMWiNW i egzaminy odbywają się również w naszym lokalu i na naszym sprzęcie.Na egzamin każdy uczestnik musi zapisać się indywidualnie /przez internet/,ale nasi instruktorzy udzielają w tym zakresie pomocy i konsultacji. W uzgodnieniu ze słuchaczami organizujemy szkolenia także w inne dni tygodnia.Również w trybie indywidualnym - nawet dla 1 osoby - terminie i godzinach wyznaczonych przez chętnych.

Copyright © 2015 - AKADEMIA MARINA. Projekt i wykonanie Freeline. Wszystkie prawa zastrzeżone.